Guild Wars

Witamy wszystkich na Forum dyskusyjnym Gildii MoheR CorpS. Zachęcamy do aktywnego korzystania.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Prosze wszystkich uzytkownikow posiadajacych konto na forum o ponwna rejestracje.

#1 2009-11-26 11:18:00

Gall Asterix

Lider Gildii

6374142
Call me!
Skąd: Ożarów
Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 150
Punktów :   

Opinie graczy na temat naszej gildii oraz sojuszu

Prosze wyszystkich graczy o pozostawienie szczerej opinii na temat naszej gildii. Temat bedzie widoczny również dla gosci odwiedzajacych nasze forum.

Offline

 

#2 2009-11-30 21:24:24

ShowMeTheWay

Guild Member

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Opinie graczy na temat naszej gildii oraz sojuszu

Zacznę ja ; )
jak na kilku miesięczny pobyt w gildii, stwierdzam że jest ona naprawdę fajna. Miła atmosfera i w ogóle, no oczywiście zdarzały się sprzeczki, ale na szczęście o wiele częściej miały miejsce te przyjemne wydarzenia. Duży plus. Miłe gesty ze strony kolegów i koleżanek również zasługują na uwagę. Wymiana itemami, pomoc w misjach i takie tam, ogólnie fajnie. No ale żeby nie było że cukruje galowi i oficerom i próbuję zrobić reklamę gildii, to dorzucę też coś co mnie boli. Mianowicie zbyt mało, a niemalże brak wypadów na rozgrywki PvP(nie chodzi mi o JQ). ja rozumiem że fajna zbroja na pve to niezłe cacko, ale większą frajdę może dać współpraca i zwycięstwa nad innymi gildiami. To chyba tyle ode mnie. Pozdrawiam całe Moher Corps reloaded. Tych których znam i tych których nie. V I L

Offline

 

#3 2009-11-30 21:55:40

Zalinia

Oficer

Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Opinie graczy na temat naszej gildii oraz sojuszu

Prubowaliśmy grać pvp ale ludzi chetnych nie ma na to pozatym cierzko ostatnio na co kolwiek team zebrać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora